POWER GEN EUROPE 2010

utworzone przez | Cze 21, 2017

Zakończyła się 18-nasta edycja wystawy i konferencji Power Gen Europe. W tym roku po raz kolejny z rzędu padł rekord frekwencji – w trakcie 3-dniowej imprezy amsterdamski kompleks wystawienniczy RAI odwiedziło ponad 13 tys. zwiedzających. UNISERV zaprezentował się w iście kosmicznym stylu przykuwając uwagę nietypową aranżacją stoiska.

Według naszych mile zaskoczonych gości, w trakcie kolejnych edycji Power Gen oryginalność w prezentowaniu usług stała się znakiem rozpoznawczym UNISERV. Wielu zwiedzających z nieskrywaną ciekawością oczekuje kolejnego wydania naszego stoiska.

Tradycją tych targów stała się także uroczysta kolacja organizowana wspólnie przez firmy UNISERV i Energoprojekt Katowice. W tym roku zaprosiliśmy naszych gości do pięknych wnętrz siedemnastowiecznego West India House. O atmosferę w trakcie przyjęcia dbał zespół Singing Piano’s umilając nam czas wyśmienitymi aranżacjami światowych szlagierów.

Kolejna edycja Power Gen Europe odbędzie się w Mediolanie. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Dla naszych gości przygotujemy jak zwykle coś wyjątkowego.

***
Power Gen Europe jest obecnie największym w Europie wydarzeniem w branży energetycznej. W trakcie 3 kolejnych dni ma miejsce szereg konferencji tematycznych dotyczących bieżących problemów rynku energetycznego w Europie, połączonych z niezwykle obszerną wystawą targową. Power Gen ma swoje edycje także w rejonach Ameryki Północnej, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

POWER GEN EUROPE, Amsterdam, 8-10 czerwca 2010