Wyróżnienia i nagrody

Poznaj naszą firmę

Wyróżnienia i nagrody

 • Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji dla prezesa UNISERV Artura Nizioła, przyznawany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Nagroda przydzielana menedżerom, którzy osiągają nieprzeciętne sukcesy w swojej pracy zawodowej.
 • Finalista konkursu Modernizacja Roku 2010 za projekt oraz wykonawstwo modernizacji chłodni kominowej nr 10 w Elektrowni Łaziska. Obiekt otrzymał nominację za najciekawszą modernizację ukończoną w 2010 roku wyróżniającą się szczególnymi walorami użytkowymi.
 • Diament miesięcznika Forbes 2010 dla polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w latach 2006-2008 – pozycja nr 21 w wśród śląskich przedsiębiorstw z przychodem ze sprzedaży w przedziale od 50 do 250 mln zł, w zestawieniu ogólnopolskim pozycja nr 214.
 • Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2008, w kategorii Budynki Przemysłowe i Obiekty Magazynowe. Organizatorem tego prestiżowego konkursu budowlanego jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Nagroda została przyznana za wybudowaną przez UNISERV chłodnię kominową w Elektrowni Łagisza.
 • Certyfikat „Przejrzysta Firma” nadawany za publikację sprawozdań finansowych i przekazywanie ich Dun and Bradstreet Poland (2009).
 • Laur Białego Tygrysa – ENERGIA 2008 za kompleksową realizację kominów oraz chłodni kominowych i wentylatorowych. Nagroda jest przyznawana producentom, inwestorom, dystrybutorom i wszystkim tym, którzy wprowadzają nowe rozwiązania służące polskiej elektroenergetyce i społeczeństwu, za nowatorskie wyroby oraz rozwiązania z zakresu orgazniacji pracy, marketingu, obsługi klientów, ekologii i ochrony środowiska.
 • Nominacja w XVIII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2008 dla UNISERV oraz Prezesa firmy – Artura Nizioła. Celem konkursu organizowanego przez Business Centre Club jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorstw wyróżniających się na tle branży oraz zarządzających nimi osób.
 • Wyróżnienie „Gazele Biznesu” za dynamiczny rozwój firmy od dziennika Puls Biznesu oraz wywiadowni gospodarczej Coface Poland (2002, 2005, 2008, 2009).
 • Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” za rzetelność i dbałość o właściwe relacje z kontrahentami (2002 – 2006). Dodatkowo w roku 2004 otrzymaliśmy Złoty Certyfikat, a w 2006 Złotą Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
 • Diamenty to statuetki Cezara Śląskiego Biznesu (2004, 2005, 2007, 2009). Przyznawane przez BCC firmom, które wcześniej otrzymały statuetkę Cezara i dalej utrzymują świetną pozycję na rynku.
 • Statuetka „Cezara Śląskiego Biznesu” 2003 od Katowickiej Loży Business Centre Club. Statuetki te otrzymują najlepsze firmy członkowskie Business Centre Club i ich szefowie za to, ze w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale również etyką prowadzenia biznesu.
 • Wyróżnienie „Medal Europejski dla usług” od BCC i Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej (2003).
 • Wyróżnienie „Medal Europejski dla produktów” od Business Centre Club i Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej za zraszalnikowe wypełnienie ociekowe o kanałach pionowych typ CHK2002P (2005). Medalami Europejskimi wyróżniane są wyroby i usługi, których jakość nie odbiega od poziomu europejskiego.